Experti na izolace

Výkopové práce

Vlastníme rypadlo-nakladač JCB 1CX
Vlastníme rypadlo-nakladač JCB 1CX

Nově nabízíme možnost výkopových prací pro základy staveb a to i staveb podsklepených. Na zahradách můžete využít naše výkopové práce při realizaci venkovních bazénů, okrasných jezírek či fontán. Při modelaci zahrad realizujeme i sejmutí a rozprostření ornice. Podle požadovaných prací, terénu a přístupu na pozemek realizujeme výkopové práce mini bagrem JCB CX1.

Na Vaše přání provedeme drobné výkopové práce v místech, kam není možný přístup velké těžké techniky. Nabízíme různé výkopové práce prováděné mini bagrem. Ten nám umožňuje realizaci drobných i větších výkopových prací realizovaných na omezeném prostoru. Kromě možnosti pracovat v omezeném prostoru má mini bagr výhodu i v menším zatížení pozemku, než je tomu v případě velkých bagrů či traktorbagrů.

Cena za provedené práce je stanovena dle individuální dohody se zákazníkem dle času a celkové náročnosti.

Záruka 10 let

Garantujeme dlouhodobou záruku 10 let. Jsme pojištěni pro případ škod.

Jistota
Kvalita
Preciznost

Používáme kvalitní a nejmodernější prověřené materiály. Ekologicky likvidujeme odpad.

Rodinná firma

Praxe v oboru déle jak 25 let. Máme tým pravidelně školených zaměstnanců, kteří mají dlouholeté zkušenosti s aplikací technologií.

Zákazník na prvním místě

Prohlídka objektu, posouzení stavu a zaměření. Návrh technického řešení. Zpracování cenové nabídky s položkovým rozpočtem. Po schválení nabídky se dohodneme na smluvních podmínkách. Po dohodě přejdeme k samotné realizaci díla.

IZOLACE IZOP s.r.o
Částkov 126
687 12 Částkov

IČ: 29357268
DIČ: CZ29357268

mob.: 608 420 794
e-mail: IZOP@email.cz